Najlepsze

•
Where is my scalpel?

Jesteś nowym stażystą w szpitalu, więc masz robić…wszystko! Pomóż unikalnej ekipie postaci odnaleźć ich zaginione rzeczy, począwszy od modnej sukienki po zawieruszone leki .Spróbuj i zobacz, że ta gra będzie lekarstwem na Twoją nudę.

•
Treasures of the Deep

Ojciec i wynalazca Arabelli Steem zaginął. Podróżuj przez świat 80 poziomów i odszukaj kryształy do jego wynalazku. Poluj na nie w tej relaksującej rozgrywce puzzlowej.

•
DiabloGeek

Twoja kobieta życia jest otoczona przez potwory a Ty jestes jej jedyna nadzieja. Mix zagadek i walki, musisz zabić potwory aby dostać się do ukochanej-lub umrzeć probując. 20 poziomów, grafika 2D, fani gier RPG poczują się jak w domu z DiabloGeek.

+ Więcej

Nowe

•
Jail Run

Jesteś awanturnikiem uwięzionym w zdalnie sterowanym lochu. Uwolnij się, chwyć skarb i uciekaj! Ale uważaj na bomby i pułapki! Mieszanka przygody, akcji i puzzli w 60 wciągających poziomach, odtąd już nigdy nie będziesz chciał się uwolnić od Jail Run

•
Catch The Candy

Wszyscy kochamy cukierki prawda? Zupełnie jak ten stworek, aczkolwiek są nieustannie po jego zasięgiem. Musisz więc użyć jego chwytliwego i rozciągliwego ogona by sięgnąć po cukierki. Nie jest to jednak takie łatwe jak wygląda w tej uroczej grze puzzle opartej na fizyce.

•
Bombergeddon

Niesamowita i szalona bombo-wybuchowa akcja w grze zręcznościowej Bombergeddon oczekuje Ciebie! 80 poziomów rozsianych po 4 unikalnych światach gry zupełnie za darmo, więc na co czekasz? Uruchom zapalnik i przygotuj się na wybuchy w grze stylu Bomberman!

+ Więcej

Community

Nowe Najlepsze
Akcja Puzzle
Strategie Zręcznościowe
Gry 3D